9. června 2013

Posuď knihu podle obalu #4


Posuď knihu podle obalu, je meme z dílny Knížního Doupěte a jejím úkolem je zveřejnit obálku a ji následně zhodnotit. Pro tento týden jsem si vybrala:

Secrets and Lies by Kody KeplingerSecrets and Lies bude obsahovat dvě krátké novelky. Každá je dlouhá okolo 5 až 6 kapitolek.

První novelka se jmenuje Abbreviations and Alliterations a je o Casey z The DUFF.

Druhá novelka se jmenuje People Worth Knowing a je o Bailey z A Midsummer's Nightmare.
Na tuhle sbírku povídek jsem se moc těšila, protože Kody tento rok žádnou celou knihu nevydá, ale příští rok dostaneme dvě! Takže tyhle dvě novelky nám to mají asi tak nějak nahradit a navnadit na další její knihy. Autorka na svém blogu zveřejnila, že si máme sami rozhodnout jestli dívka na obálce má být Casey nebo Bailey. Já bych se spíše přiklonila k Casey, protože přesně takhle jsem si ji představovala a samozřejmě sedí více i věkem. A teď bych ráda zhodnotila celou obálku. Obálky knih Kody se neustále zlepšují a na každé z nich je velice výrazný font. Zrovna tady vypadá naprosto perfektně a krásně sedí i k tomu nenormálně modrému oku modelky, které se dívá nahoru právě na ten font. Modelka vypadá velice mile a rozhodně mně sedí na obě holky. I když věkově samozřejmě víc na Casey.

1 komentář: